Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytelnik: Pijani bandyci terroryzują turystów nad jeziorem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2019 r. o 09:10 Powrót do artykułu
Od lat nie jeżdżę na pojezierze Ł-W, właśnie z uwagi na tą chamską patologię, nie tylko młodzież, ale również osobniki w średnim wieku z rodzinami, dla których rozrywką jest żłopanie udającego prawdziwe trunku na Ż czy T czy inne L, moczenie tyłka w wodzie i przesiadywanie w tych barach oraz generowanie jak największej ilości decybeli. W Polsce można znaleźć bardzo ładne i spokojne miejsca, nawet blisko dużych miast, niekoniecznie przy zbiornikach wodnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjezdzaja Panowie Ci tacy prawdziwi pelnej krwi polskiej bez kobiet zeby z kolegami po krzakach swoje fanatazje spelniac w koncu hormony buzuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawy i jeziora mapa province:lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje właścicielom domków ale jak ktos chce odpocząć nie w tłumie moze ruszyc nad spokojne mazurskie niezaludnione rejony czy inne pojezierza , domek tez tam sobie kupic. Na pojezierzu odpoczywają lokalni których ze względu ja niskie płace lokalne nie stac na inny wypoczynek niz z piwkiem nad najbliższym jeziorem. Nie uważam ze to od razu buractwo wschodnie ani mentalność ... osobiście preferuje inny wypoczynek w Polsce lub zagranica , ale jakos jak jade nie razi mnie ten dziki tłum grillujący lub pijacy piwo ale tez nie odpoczywam wiec nie preferuje ... agresje wywołuje alkohol wiec sa rzeczywiście potrzebne patrole i tyle wniosków z tego faktu , dalekosieznych bym nie wyciągała ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego wolę chorwację lub węgry...odległość zaporowa do przebycia 25 letnim gulfem dla przeciętnego chama z bronowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze uważałem,że nad wszelkie zbiorniki wodne jak tylko zrobi się trochę cieplej,zjeżdża się cała patologia z regionu. Co normalni ludzie widzą w wypoczynku w takim towarzystwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ogólny trend, że za PIS-u polska dziczeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak na Mazur czy Ojezierze Drawskiey jest trochę daleko, żeby wykechać na każdy weekend. Czy normalni ludzie nie mają szans spokojnie odpocząć nad wodą. tylko musza ulegać terrorowi chamów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednak bandy potomków z czworaków powinny byc trzymane krótko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja teraz Boi się kogokolwiek dotknąć ! Służą w niej takie ciotki że śmiech , po za tym jak ktoś wygląda na pedała to też nie mogą go dotknąć , a jak krzyknie że jest z POKO to policjant się odsuwa żeby nie było posądzenia że PIS nasyła na opozycję !!!!!!!! Teraz jest parodia Policji, łapią tylko tych co są sami , jak jest dwóch to odwracają głowę i odchodzą !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe komentarze alkohol i używki robią swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam 10 km od Białki! Od 3 lat nie bylam tam dluzej niz raz na msc z córką ma godzinkę. Przykro bo to my okoliczna ludnosc nie może nad wlasnym jeziorem spokojnie posiedziec bo jezioro zostało przejęte przez naćpan.... i nawalo.... idiotow i chamow.Nie wspomnę że na wieczorny wypad ze znajomymi gdy dziadkowie raz na sezon zajmą sie wnukami nie ma szan.Bo jedyne wspomnienie jakie mozna z tamtad przywiezc to rozbita glowa lub jeszcze cos gorszego. A Policja nic nie robi bo się boi. Nie są swiadkami bójek a bardziej napaści w ktorych uczestniczy czesto kilkanaście osób,bo ich nie ma. Przyjezdzaja po czasie jak juz sytuacja sie uspokoi. Kiedys można było tam odpoczac teraz niestety porażka władz ze nic z tym nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem ostatnio nad tym jeziorem. Faktycznie buractwo Level ekspert. Więcej tam z dziećmi nie pojadę. A policji nie widziałem żeby spacerowala i kontrolował co się dzieje  Śmieszy mnie tekst że jest bezpieczniej. Chyba u Was w statystykach bo nikt nie wali z ucha. Ktoś musi zginąć żeby zauważyć że przez te bandy buraków jest tam niebezpiecznie
 Wg ststystyk policji bezpieczeństwo poprawia się corocznie o kilka procent.Tak od około 20 lat.Statystycznie więc jest  bardziej bezpiecznie niż być powinno.Wg mnie jest zupełnie odwrotnie.Dwa razy nieznani dotąd sprawcy rok po roku okradali moje mieszkanie.W centrum i pod kamerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzicz dostala wsparcie od takiej samej maści i sa tego skutki patoli bez mozgu dofinansowano i dowartosciowano przez to dojne oszolomstwo i udaje talatajstwo pelnowartosciowych obateli i takie sa skutki kupczenia i szukanie glosow przez wszelkiej masci karlow historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam nad jezioro  wytyckie cisza spokój zdała od takiego bydła.
 Jak się dowiedzą dopiero będziesz  miał spokój.Zresztą różne madki i babki z rozwrzeszczonymi wychowanymi bezstresowo swoimi najpiękniejszymi i najmądrzejszymi tłuścioszkami skutecznie tą ciszę zakłócają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie nie ma Policji tam szleją patole i kryminał. Wiedzą że mogą sobie pozwolić. Kiedyś Piaseczno, później Krasne, Zagłębocze, stamtąd ich przegonili. Przenieśli się nad Białkę Parczewską, pojawią się patrole i problem zniknie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nażekać? Przynajmniej cóś się dzieje i jest klawo, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci młodzieńcy to ulubieńcy obecnej władzy. Odpoczywają i nie wolno nikomu przeszkadzać im w odstresowaniu. PiSomilicji też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt jeżeli ktoś z rodziną wybiera się do Białki Parczewskiej w okolice jeziora to gaz łzawiący to minimum bezpieczeństwa. Patroli policji nie widać. Właścicielom barów mogę powiedzieć jak wam co raz bandziorki pobiją klijętów to już wczasowicze nie wrócą a badziorki przywożą alkohol ze sobą więc z nich zysku nie macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprosić dzielnicę Tatary z Lublina zrobią moment ład jak paręnaście lat ten w Białce Parczew szalał pojawiły się Tatary i skończył szaleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...